Catering

Catering na wesela

Wesele – najpiękniejsza uroczystość w życiu każdego człowieka. Uroczyste świętowanie złożonej przysięgi małżeńskiej, uśmiechy i gratulację składane przez całą rodzinę. Ta najważniejsza zabawa w życiu, w której młoda i młody mogą poczuć się jak Książe i Księżniczka, najczęściej związana jest z ogromnym wysiłkiem organizacyjnym nie tylko dla przyszłych nowożeńców, ale także dla rodziców.

Dziesiątki, a czasem setki osób liczą na godny poczęstunek i wyśmienitą zabawę, potrawy, których wygląd pobudzi wzrok, a smak wzruszy podniebienie. Coraz więcej narzeczeństw odchodzi od wynajęcia tradycyjnej kucharki, na rzecz cateringu, dlaczego tak się dzieje? Czy nie doceniamy doświadczenia starszej pani, która gotowaniem zajmuje się wręcz całe życie. Owszem tak, cenimy kunszt koła gospodyń, niestety sama kucharka nie uwolni nas od obowiązku dostarczenia produktów potrzebnych do przygotowania dań, nie zapewni nam profesjonalnej obsługi kelnerskiej i dekoracji stołów. Często przygotowywane zrazy czy polędwiczki przypominają te domowe, nie są odpowiednio przystrojone do wymogów, jakie stawia nam ta cudowna noc. Dlatego wiele młodych decyduje się na organizację wesela przez firmy cateringowe. Przeglądając oferty gastronomii weselnej w większości przypadków czytamy:

Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie nawet dla 1000 osób. Proponujemy różnorodną aranżację sal, m.in. ustawienie biesiadne, w tzw. „podkowę” lub przy okrągłych stołach. Nasze doświadczenie wraz z Państwa pomysłami, przełożą się na wspaniale zorganizowaną uroczystość. Współpracujemy z wieloma zespołami muzycznymi,  kwiaciarniami, fotografami i chętnie służymy pomocą w tym zakresie.”

Co znajdzie się na stole weselnym zależy tylko od klienta. Większość ofert cateringowych jest opłacalna cenowo. Po co zatrudniać kilka oddzielnych firm odpowiadających za jedzenie, wystrój, wybór sali czy oprawy muzycznej. Wszystko możemy ustalić z menadżerem weselnym, który jest do państwa dyspozycji, analizując potrzeby i proponując najlepsze rozwiązania, aby wesele zapadło w pamięci wszystkim przybyłym.